46 مراسم گرامیداشت هفته بسیج همراه باسخنرانی و تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان پایگاه مقاومت شهدای شیلات در اداره کل شیلات مازندران برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت هفته بسیج همراه باسخنرانی و تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان پایگاه مقاومت شهدای شیلات در اداره کل شیلات مازندران برگزار گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی شیلات مازندران ،صبح امروز سه شنبه دوم آذرماه مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضورحسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران ،معاونین و جمعی از همکاران بسیجی و پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در نمازخانه این اداره کل برگزار گردید. سرهنگ مجیدرضا شعبانی رئیس سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه کربلا در این همایش ضمن تبریک هفته بسیج، اذعان داشت: فلسفه پیروزی انقلاب اسلامی توسط امام راحل عظیم الشان انقلاب، ایمان قلبی وی بود.

رئیس سازمان بسیج ادارات با اشاره به اینکه امام نه عصای موسی داشت نه ید بیضا، خاطرنشان ساخت: معجزه اصلی امام ارتباط قلبی با خدا و ایمان و یقین وی بود لذا امروزه ما باید دنباله رو آرمان‌های شهدا باشیم.

سرهنگ شعبانی افزود: ایجاد انقلاب سخت است، ولی حفظ آن سخت‌تر است لذا امروز در شرایط حساس کنونی جامعه که دشمنان نظام به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند، پیشکسوتان نباید اجازه دهند که آرمان‌های امام راحل به دست فراموشی سپرده شود.

وی تصریح کرد: امروزه یک عده به دنبال این هستند که امام کوخ نشین را کاخ نشین معرفی کرده و با ترویج انحراف در سطح جامعه و به اسم بسیج و اسلام، مردم را از این شجره طیبه ونهاد مقدس دور کنند.

شعبانی در ادامه افزود: آنان که امروز به دنبال انحراف در مکتب بسیج هستند، کسانی که به اسم انقلاب به نان و نوایی رسیده و شرط عزت و سربلندی این است که بر سر شعار‌های روز اول بمانیم و مبادا خود را از مکتب بسیج وامام جدا کنیم.

این مقام مسئوول با اشاره به اینکه بسیج کلید رمز نابودی تمام استکبار جهانی است و به معنای واقعی کلمه رمز تداوم انقلاب می‌باشد، بیان داشت: این روز‌ها حال دل مردم به سبب شرایط اقتصادی و معیشتی خوب نیست و مردم از دولت و مجلس انقلابی انتظار دارند که در حل مشکلات مردم تسریع کنند.

او تصریح کرد:امروز اختلاف سلیقه‌ها را بایدکنار گذاشته و دست در دست یکدیگر در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح که به دنبال ایجاد تفرقه افکنی میان مردم و مکتب بسیج و نظام می‌باشد، ایستادگی نموده و اجازه عرض اندام به آنان ندهیم.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم از ۲ تن از پیشکسوتان و فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج شهدای شیلات از طرف حسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران با اهداء لوح سپاس تقدیربه عمل آمد.تاریخ انتشار: 15:31:47 1400/09/02
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
موضوعات مرتبط
دیدار جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری   شیلات مازندران با آبزی پروران شهرستان جویبار و بازدید از طرح‌های در حال اجرا عباس زاده از نشست هم اندیشی با تشکل‌های آبزی پروری در راستای بررسی قانونهای مرتبط با آب بها خبر داد پیام مدیر کل شیلات مازندران به مناسبت روز مجلس مدیرکل شیلات استان مازندران در ملاقات با تعدادی از شهروندان به درخواست ها، مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کرد. سرهنگ ملکی فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزی استان مازندران از نشست تعاملی و هم اندیشی با یگان حفاظت از منابع آبزی استان گلستان خبر داد. بازدیدمدیرکل شیلات مازندران ازمرکز بازسازی وحفاظت ذخایرژنتیکی شهید رجایی ساری جهت آماده سازی مرکزبرای پروژه‌های تکثیربچه ماهیان خاویاری واستخوانی سال ۱۴۰۰ فرمانده یگان حفاظت منابع آبزی شیلات مازندران، فعالیت‌های این یگان را در آبان ماه سال جاری تشریح کرد. مدیرکل شیلات مازندران در دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران تاکید کرد:رسیدگی به امورجذب و حمایت سرمایه گذاران وپرورش دهندگان ماهی خاویاری و همچنین مشاغل خانگی پرورش ماهی موثر درتوسعه آبزی پروری درسرلوحه فعالیت مدیران شیلاتی باشد جلسه ستاد تسهیل اشتغال در دفتر مدیر پیگیری امور اقتصادی استانداری با حضور جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری شیلات مازندران برگزار شد. سید محمود مصدقی معاون برنامه ریزی و منابع: برنامه‌های فرهنگی و ورزشی اداره کل شیلات مازندران به مناسبت هفته بسیج در حال برگزاری است. حضور حسن اسحاقی مدیر کل شیلات مازندران در افتتاحیه نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین آلات کشاورزی عباس زاده جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری شیلات مازندران:راهکار عملی و موثر برای مقابله با خشکسالی تنها با تعامل و همکاری تشکلهای آبزی پروری و دستگاههای اجرایی امکان پذیر است حسن اسحاقی مدیر کل شیلات مازندران از نمایشگاه اسوه‌های بسیج در چهارمین روز از هفته بسیج بازدید نمود. در دیدار چهره به چهره و ملاقات مقام عالی شیلات مازندران با فعالین شیلاتی، مدیرکل شیلات مازندران تاکیدکرد:برای مدیران و مسئوولین شانی بالاتراز خدمتگزاری به مردم نیست بازدید مدیرکل شیلات مازندران از پروژه توامان پرورش ماهیان سردآبی و گردشگری در شهرستان سوادکوه
رفتن به بالای صفحه