82 پیام مدیر کل شیلات مازندران به مناسبت روز مجلس
پیام مدیر کل شیلات مازندران به مناسبت روز مجلس

به گزارش روابط عمومی شیلات مازندران ، حسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران در پیامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت آیت الله مدرس، روز مجلس را به تمامی مردم شریف ایران اسلامی و نمایندگان خدوم استان مازندران تبریک گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مجلس شورای اسلامی تابلوی زیبای ترسیم شده به دست مردمی است که فرزندان و منتخبین دیار خود را با آرای هوشمندانه به خانه ملت می‌فرستند تا بتوانند با تدبیر و آگاهی، مسیر قانونمندی در کشور را تداوم و اعتلا بخشند.

 

مجلس شورای اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) همواره جایگاهی حساس داشت؛ چرا که برای تحقق آن، خون‌های ارزشمندی هدیه شده است. به همین دلیل، امام آن را «حاصل خون جمعیتی که وفادار به اسلام بودند» می‌دانست و می‌فرمود: مجلس در رأس امور است.

نامگذاری ۱۰ آذر ماه، سالروز شهادت مجتهد مجاهد و سیاستمدار متعهد آیت الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس، وظیفه نمایندگان را بسیار خطیر کرده و نمایندگان ملت باید بتوانند با استفاده از درس‌های ارزشمند اندیشه‌های اندیشمندان و بزرگانی همچون مدرس در برابر قدرت‌های شیطانی بایستد.

امیدوارم در سالی که رهبر معظم و فرزانه انقلاب آن را به سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها» مزین و نامگذاری کرده‌اند، در سایه هم افزایی و تعامل سازنده میان مجلس و دستگاههای اجرایی بتوان اقدامات موثری را در راستای مردمی نمودن تولید ، اقتصاد و رفع فقر و محرومیت از چهره جامعه صورت دهیم.

اینجانب، دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان محترم مردم شریف استان مازندران در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده و ضمن قدردانی از همراهی و همدلی در مسیر توسعه استان، دوام توفیقات خدمتگزاران ملت را از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

   حسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندرانتاریخ انتشار: 23:18:47 1400/09/09
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
موضوعات مرتبط
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران در اداره کل شیلات استان مازندران جلسه ارزیابی موانع توسعه پرورش ماهی درقفس‌های دریایی تشریح فعالیت‌های ۱۰ ماهه صید و صیادی و صادرات محصولات شیلاتی دوره آموزشی تخلیه تلفنی و راهکارهای پیشگیری از آن دراداره کل شیلات مازندران برگزارشد تجلیل از بانوان همکار و بانوان کارآفرین نمونه عرصه شیلاتی دراداره کل شیلات مازندران تشریح فعالیت‌های شیلاتی بانوان در استان مازندران بازدید مدیر کل شیلات مازندران از اراضی مازاد ساحلی جهت پرورش ماهیان خاویاری شهدای خانواده خاکی داودی از افتخارات بزرگ شیلات مازندران کشف بیش از ۴۷۰۰ رشته دام در عملیات یگان حفاظت منابع شیلات مازندران پیام تبریک مدیرکل شیلات مازندران به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مدیرکل شیلات مازندران خبرداد: وضعیت مطلوب فیل ماهی خاویاری دریایی صید شده هفته گذشته توسط صیادان منطقه محمودآباد برگزاری جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و پیگیری طرح‌های شیلاتی در استانداری مازندران جلسه بررسی راهکارهای مدیریت بازسازی ذخایر دریای خزر در شهرستانهای تنکابن و نوشهر برگزار شد مدیرکل شیلات مازندران خبرداد: صید فیل ماهی ۲۱۰ کیلویی توسط صیادان مازندرانی دیدار مدیرکل شیلات مازندران با خانواده معظم شهدا به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)
رفتن به بالای صفحه