سال 1402 «مهار تورم، رشد تولید»

English امروز: یکشنبه 19 آذر 1402

پیام تبریک مدیر کل شیلات مازندران به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

تاریخ: 08:00:14 1402/08/28 بازدید: 38
پیام تبریک مدیر کل شیلات مازندران به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی شیلات مازندران ، دکتر قاسم کریم زاده مدیر کل شیلات استان مازندران در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) پرستار حریم ولایت و ارزش های اسلامی و روز پرستار را خدمت تمامی پرستاران تبریک گفت.

درمتن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

پنجم جمادی الاول روز ولادت با سعادت پرچم دار نهضت عاشورا حضرت زینب کبری (س) است. روزی که به مناسبت ولادت یگانه پرستار پنج تن آل عبا روز پرستار نامگذاری شده و بی شک نامگذاری این روز فرخنده به نام پرستار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان از ارزش و جایگاه والای حرفه پرستاری دارد که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخارخود می‌دانند و بواسطه آن به دنبال کسب رضای الهی هستند.

به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام روز پرستار موقعیت مناسبی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری؛ که امروز به یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت مبدّل گشته و مسئولیت پر ارزش خود در تامین سلامت جامعه را با انگیزه های الهی به انجام می رساند. عزیزانی که زینب گونه آسایش خود را وقف آرامش بیماران دردمند می کنند و زندگی و سرمایه عمرشان را به  کار می گیرند تا نعمت سلامتی را برای جامعه به ارمغان آورند.

اینجانب، این روز مبارک را، به جامعه بزرگ پرستاری ایران و استان مازندران، صمیمانه تبریک عرض نموده و از تلاشهای بی دریغ و ارزشمند آنان تشکر می نمایم.

از خداوند سبحان دوام توفیقات یکایک شما عزیزان را آرزو می نمایم. امید است در تمام مراحل کار و زندگی موفق و مؤید باشید.

      قاسم کریم زاده
مدیرکل شیلات مازندران

پیوست: دانلود
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left

سایر اخبار