سال 1403: جهش تولید با مشارکت مردم

English امروز: یکشنبه 3 تیر 1403

ملاقات مردمی مدیرکل شیلات استان مازندران امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ انجام شد

تاریخ: 14:23:49 1403/03/22 بازدید: 65
ملاقات مردمی مدیرکل شیلات استان مازندران امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ انجام شد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل شیلات مازندران ، دکتر قاسم کریم زاده مدیرکل شیلات مازندران در این دیدارهای مردمی که امروز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه  ۱۴۰۳  برگزار شد، ضمن شنیدن مسائل و مشکلات شهروندان و ارباب رجوع، دستورات لازم در خصوص به نتیجه رساندن موارد مطروحه را صادر نمود.

ملاقات عمومی مردم و بهره برداران شیلاتی با مدیرکل شیلات مازندران باهدف استمرار تعامل مردم و دولت، کاهش بروکراسی اداری و تسهیل در رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات هم استانی‌های محترم برگزار می گردد.

مدیرکل شیلات مازندران در حاشیه این دیدارها گفت: دیدار و گفت‌ وگوی چهره به چهره با مردم از سیاست‌های اصلی و ابلاغی دولت مردمی و انقلابی به مدیران و مسئولان است که سعی می‌کنیم در بالاترین حد ممکن این سیاست را در راستای خدمت صادقانه جامه عمل بپوشانیم.

کریم زاده ضمن تأکید بر دیدارهای هفتگی چهره به چهره با مردم خاطرنشان کرد: این دیدارها می‌تواند موجب تسهیل دسترسی شهروندان به مسئولان، خدمات‌رسانی و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود.

گفتنی است برنامه ملاقات مردمی با شهروندان هر هفته روزهای سه شنبه در محل دفتر مدیرکل شیلات مازندران دربابلسر برگزار می گردد که در این دیدارها، مسائل و مشکلات از سوی مراجعه کنندگان و بهره برداران شیلاتی مطرح و پس از بررسی این موارد توسط مدیرکل شیلات مازندران، دستورات لازم جهت رفع مشکلات و حصول نتیجه مطلوب صادر می شود.

پیوست: دانلود
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left

سایر اخبار