86 بازدید باقرزاده نماینده مردم شریف  شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از کارخانه خوراک آبزیان بهدانه
بازدید باقرزاده نماینده مردم شریف  شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از کارخانه خوراک آبزیان بهدانه

باقرزاده نماینده مردم شریف  شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ، رییس شیلات شهرستان بابلسر و هیئت همراه از کارخانه خوراک آبزیان بهدانه شمال بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و مسائل و مشکلات این واحد تولیدی  قرار گرفت .
در ابتدا، بخش‌های مختلف این واحد تولیدی مورد بازدید قرار گرفت . و در پایان نشست مشترک با مدیران این مجموعه برگزار گردید .
در ابتدای این نشست دهقان رئیس شیلات شهرستان فریدونکنار با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان بابلسر در آبزی پروری ، صید و صیادی و صنایع همگن شیلاتی ، کارخانه خوراک آبزیان بهدانه شمال را یکی از کارخانه های  مهم استان مازندران در  پشتیبانی مراکز آبزی پروری دانست  و با توجه به حساسیت اشتغال و تولید زنجیره غذایی و فعالیت قابل توجه صادرات در سال جهش تولید ، رفع مشکلات و موانع موجود در تولید این مرکز خصوصا تهیه کنجاله سویا را خواستار شد.
  نماینده مردم شریف  شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی برای رفع این مشکل پیگیری لازم را با  متولیان امر انجام دادند.تاریخ انتشار: 14:11:4 1399/09/30
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه